NieCodziennik

Zapraszam Cię na kawę

13 grudnia 2015
12376404_1129733883717598_910540245980431063_n

Witam Cię mój Drogi Czytelniku,

Zajmij miejsce w szarym fotelu, otul się ciepłym kocem. Daj się zaprosić na krótkie spotkanie. Weź w dłoń kubek gorącego kakao. A może wolisz herbatę? Malinową? Zwykłego earl grey’a?

Ja, jak zwykle o tej porze włączam ekspres, wypełniam dom subtelnym aromatem świeżo zmielonej kawy, szczyptą cynamonu i mleka kokosowego. Nie ma nic lepszego niż latte o poranku. Latte w południe i …późnym wieczorem. Tak… Jestem uzależniona od kawy. Od razu muszę Ci się do tego przyznać.. Ale ciii.. Niech to będzie nasza słodka tajemnica. Moja, Twoja drogi Czytelniku i ekspresu, który pary nie puści i nigdy mnie nie zdradzi, nie powie nikomu ile tych kaw dziennie mi serwuje.  Jeśli chcesz mój drogi Czytelniku, przygotuję i dla Ciebie. Może to właśnie aromat kawy skusił Cię i dlatego mieliśmy okazję się poznać?

Widzę,  że już się wygodnie wtuliłeś w ten miękki fotel, dałeś się objąć. Zamknij oczy na chwilę. Weź głęboki wdech. I pozwól mi Cię powitać i ugościć.

Cieszę się, że do mnie przyszedłeś. Że nasze drogi się skrzyżowały i trafiliśmy na siebie. Mam nadzieję, że będziesz chciał zagościć tu na dłużej, że będziesz mnie regularnie odwiedzać, że… zostaniemy Przyjaciółmi mój drogi Czytelniku.

Będę Ci serwować garść informacji. Przeplatać je milionem emocji. Dzielić się wiedzą. Wzruszać. Cieszyć się i śmiać aż do bolącego brzucha. Czasami uronić łzę, o której tylko Ty i ja będziemy wiedzieć. Pytać. Wspólnie szukać odpowiedzi. W końcu tak robią przyjaciele. Nie mają przed sobą tajemnic. A ja bardzo chcę, żebyś został moim Przyjacielem mój drogi Czytelniku.

Pomóż mi być.

Bo tylko dla Ciebie tu jestem.

I czy to słota, niepogoda, czy piękny wiosenny, upalny letni dzień, albo mroźny grudniowy poranek, daj mi się porwać, daj się oderwać na moment od tego, czym jesteś zajęty. Podaruj sobie chwilę wytchnienia, Chwilę dla siebie i chwilę dla mnie. Chwilę dla nas mój drogi Czytelniku.

Zapraszam Cię na bloga w nowej odsłonie i pod nową nazwą.

MadaM.

One imPerfect Mum

 

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply Sylwia Szewczyk 15 grudnia 2015 at 13:09

  Piękny sweterkowy kubek :)
  http://www.sylwiaszewczyk.com

  • Reply MadaM. 15 grudnia 2015 at 15:03

   Dziękuję bardzo. To prezent od bardzo Ważnej w moim życiu Osoby :)

 • Reply Monika 27 stycznia 2016 at 10:46

  Super sie usadowilam, upewniłam ze mi wygodnie, ze mam czas sie zanurzyć, kontemplować i rozważać. A tu historia nie nadeszła? Nagle sie wpis skończył i zostawił mnie bardzo zawiedziona w tym fotelu, z ta cynamonowa latte… Czuje ze ktoś mi tu jest winny dobra historie wiec będę na nią cierpliwie czekać… Bo zaczęło sie tak dobrze i obiecująco:)

  • Reply MadaM. 27 stycznia 2016 at 11:00

   Moja Droga, jak Milo, że dalas się do mnie zaprosić. Historię na pewno wkrótce się pojawią, ale najpierw muszę uporządkować chaos, który wkradł nam się w życie. O wszystkim opowiem. Mam nadzieję, że przyjemnie będzie to czytać.
   Pozdrawiam serdecznie

  Leave a Reply